| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare:imi place un baiat foarte mult.ne-am intalnit de cateva ori si as vrea sa am o relatie cu el, insa lui ii plac aventurile. ce sa fac sa continui sa lupt pentru el sau sa-l uit?

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Accepta sa fii cu el doar daca va fi ceva mai mult decat o simpla aventura...nu te lasa pacalita de el...chiar daca iti place mult de el crede'ma ca daca o sa fie numai o aventura o sa suferi mult dupa aia...asa ca vorbeste cu el si spune'i ca tu vrei mai mult decat ceva de o seara...si daca vezi ca e neserios atunci nu te implica intr'o relatie cu el si gaseste pe cineva mai bunwinking

| oz a răspuns:

Daca "febra" e mare...lupta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar crezi ca merita sa lupti pentru el? Cu siguranta nu va renunta la aventuri, nu se va schimba de dragul nimanui. Daca ramai linga el, vei suferi si in final tot la despartire ajungi. Atunci de ce sa il mai vrei o vreme in viata ta? Ia priveste in jurul tau si vei vedea si baieti buni care vor o relatie serioasa, nu pierde timpul langa el.

| nicole20 a răspuns:

El te place? daca da, sau daca macar iti da semne ca te-ar placea, atunci go on.insa pentru inceput nu te implica; vezi cum decurg lucrurile, ai sanse ca pana la urma sa nu isi mai doreasca aventuriwinking bafta!