| Theozeciufan a întrebat:

Bună! Am o întrebare! îmi poate a da cine are numărul de telefon a lui Theo zeciu? Plssss dau coroană!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil asa ceva, fiindca toate telefoanele sunt tinute secrete si protejate legal.

| Violleta2022 a răspuns:

Nota:
Coroanele se duc numai la morti, asadar aici pe forum se ofera numai funde!

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Mi se pare stupid să ceri un număr de telefon al unui " idol".
Cu siguranța dacă acel număr s-ar afla și le-ar schimba tocmai pentru că nu este ok ca numărul cuiva să circule peste tot, nu toată lumea are și intenții bune.
Și deci în concluzie nimeni nu are numărul acestui tip.

| Delyae a răspuns:

| DrujbaPatrocle a răspuns:

Buna, uite-l 0757331838, ai grija ce ii spui, da block usor!

| Theozeciufan explică (pentru DrujbaPatrocle):

Nu e el

| DrujbaPatrocle a răspuns (pentru Theozeciufan):

El este.Am vorbit cu el si o sa te sune maine intre orele 10-14.Stai cu telefonul langa tine