| EuCeaANiumanui a întrebat:

Am o intrebare la care cred ca ma puteti ajuta.Nu stiu cum sa ma machiez si cum sa-mi fac parul pentru nunta unui prieten.Am rochia neagra; Parul saten; ochi caprui; fata ovala; si sunt slaba(daca ajuta la ceva).

Răspuns Câştigător
| dany7300 a răspuns:

hee heeimi place intrebarea...pai daca ai rochia neagra.te sgatuiesc sa adaugi cateva accesorii ori rosii, ori argintii asu aurii...ca sa-ti inveseleasca tinuta.ai parul saten, fata ovala.te sfatuiesc sa-ti faci parul drept si pe deasupra cateva onduleuri.ai arata bestial.si bretonul intr'o parte ondulathee heein legatura cu faptul ca esti slaba.o rochie neagra nu te prea avantajeaza.deci tine cont de sfatul meu:sa adaugi cateva accesorii care sa-ti,, lumineze" aspectul. sper ca te'am ajutat. Funda?:*

3 răspunsuri:
| dany7300 a răspuns:

In legatura cu machiajul.cred ca un rimel si o pudra de ten si creion la ochi mai discret te'ar avantaja.un luciu de buze in nuanta placutasi putin fard de pleoape si esti gata.nu cred ca trebuie sa dai prea multa atentie machiajului.un maghiaj discret e intotdeauna placut.

| EuCeaANiumanui explică:

Multumesc dany pentru raspunsuri si chiar cred ca o smai fie de folosbig grin

| KidUToxiCc a răspuns:

Iudita tu esti nu?