| PopaIoana a întrebat:

am o intrebare mai mult pentru baieti... va plac fetele cu breton sau fara? dau fundita.

8 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna! Iarta`ma ca ma bag, dar cred ca fiecarei fete ii sta altfel...Adica unora le sta bine cu breton, altora nu! Pupici

| sunetul a răspuns:

Cu breton.Dar gen http://3.bp.blogspot.com/......rticle.jpg
Nu de ala patratos

| Alexander123 a răspuns:

Ambele big grin

| PopaIoana explică:

Pai asta-i si faza... mie imi sta bine si cu breton si farabig grin

| Lorelei_8623 a răspuns:

Eu sunt fata, dar consider ca trebuie sa iti faci breton doar daca iti sta bine. Fiecare are forma fetei diferita si daca nu iti sta bine cu breton nu trebuie sa ti-l faci doar pentru ca un baiat a raspuns ca ii place.
Oricum din cate stiu eu baietii nu prea se uita la detalii din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Imi este indiferent daca are breton sau nu.Numai sa fie inteligenta, isteata si bine crescuta.Nu o sa inteleg niciodata de ce pun oamenii astfel de intrebari.
Pa.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim77 a răspuns:

Nu