| ICHBalexnunu a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care invata la liceul Sincai din Bucuresti si pentru cei care au auzit.
Acum sunt clasa a9 si voiam sa va intreb daca este adevarat faptul ca acolo elevi vorbesc foarte urat beau si fumeaza?

Răspuns Câştigător
| cllaudDia a răspuns:

Eu am fost in Sincai(am terminat acum 1 an) si iti spun ca e foarte frumos acolo. De fumat,da se fumeaza,dar de baut nu bea nimeni in incinta liceului, iar asta cu vorbitu urat depinde de fiecare in parte. Oricum e superb acolo, si atmosfera, si profesorii, tot. Iti spun ca o sa ai niste amintiri foarte frumoase cand o sa termini.

| ICHBalexnunu explică (pentru cllaudDia):

Mersi, sa inteleg ca se fumeaza in incinta liceului?
Eu int in general si in general beau, nu la liceu.

| ICHBalexnunu explică (pentru ICHBalexnunu):

Asta este o intrebare

3 răspunsuri:
| cllaudDia a răspuns:

Da se fumeaza in curtea liceului.