| IRanOutOfNames a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din Galati care invata la pedagogic.As vrea sa-mi spuneti impresiile voastre despre profesori si despre liceu in general. Dau fundita :*

P.S. Eu sunt in clasa a9 a la stiinte ale naturii

1 răspuns:
| Delicacy a răspuns:

Profesorii sunt foarte bine pregătiţi din punct de vedere pedagogic şi informaţional.Mie mi-au facut o impresie buna, chit că la inceput eram speriată de "necunoscut".Cu timpul o să te obişnuieşti cu profesorii şi cu noii tăi colegi.Multă baftă!