| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru fanii Twillight!
Nu vi se pare ca edward este ca un inger? E asa frumos...Nu stiu, dar uneori imi doresc atat de mult sa fiu in locul Bellei...happy
Spuneti-va parerea, si sa incepem sa vorbim despre film, sa impartasim pareri.
funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Edward Dooamne e superb nu e chiar ca un inger ador nu stiu faptul ca in film e vampir sunt pasionata de chestiile astea cu vamiprii deci edward e frumos iar bella ei bine foarte draguta nu prea cred ca este cineva care nu si-ar dori sa fie in locul ei langa edward?love struck

4 răspunsuri:
| MarrieMarie a răspuns:

Sincer,e dragut, are niste ochi...doamne.dar,na-i ce sa faci.bella(kriste stewart)este sotia lui in realitate.

| anonim_4396 explică (pentru MarrieMarie):

Pacat...nu?

| aleexuţ a răspuns (pentru MarrieMarie):

Kristen stewart nu este nici pe departe sotia lui in realitate. intr-adevar, pe moment sunt un cuplu, dar kristen si rob sunt casatoriti doar in filmul twilight.

| MarrieMarie a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai...cam da

| MarrieMarie a răspuns (pentru aleexuţ):

Si au de gand sa se casatoreasca

| DeutzaMika a răspuns:

Edward... este foarte frumos, dar, de asemenea cred ca mult prea mare pentru tine! Mi se pare ca are 24-25 de ani!
Bella este la fel de frumoasa ca el

| MariusCs a răspuns:

Eu chiar ca asi merita locul de vampir in film, in schimb fata arata super, este chiar frumoasa si fara sa fie machiata si etc... am avut ocazia sa ii vad in madrid la estrenarea ultimului film Twillight! Bellei iar sta mult mai bine cu omul lup, parerea mea.