| FratelePetarda a întrebat:

Am o intrebare pentru fete,considerati ca fiind atractivi baietii peste 1, 90? Si daca da, credeti ca vi se pare normal sa fiti impreuna cu un baiat asa inalt?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe mine nu m-ar atrage un baiat asa inalt, m-as simti ciudat cu el. Ar fi prea mare diferenta de inaltime.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, am targetat dintotdeauna numai baietii foarte inalti si m-am maritat cu unul de 1. 94cm.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

E ok, in special, daca duduia este inalta va potriviti

| MatonSarahy a răspuns:

Buna! Nu mi se pare o problema sa fii cu cineva mai inalt! Ba chiar e foarte dragut, si daca are si un caracter ok inaltimea se poate neglija laughing) la baieti nu este problema de inaltime, la fete e mai aiurea cand esti inalta decat iubitul laughing)