| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

am o intrebare pentru fete: cum reusiti sa mergeti pe tocuri?! pentru ca eu nu reusesc sa merg cu gratie merg aiurea, ma enervez si nu mai port.De obicei eu ma incalt cu tenisi, dar la o tinuta eleganta ce fac? Asa ca va rog sa imi dati niste sfaturi utile
funda big grin

Răspuns Câştigător
| alexiacatelus a răspuns:

Exerseaza acasa. acum nu poti merge pentru ca probabil ai fost inv numai cu tenisi dar te obisnuiesti singura cale este sa mergi. incearca sa TE GANDESTI LA CV FRUM! dunfa? ALEXIA CATELUS

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pothee hee
Tind să cred că tocuri poartă doar fetele mici de statură.
Poți fi elegantă și cu o pereche de balerini, fără să îți rupi gâtul.

| CrazzzyA a răspuns:

Mai exerseaza pe acasa inainte sa iesi undeva. Sau poate trebuie sa-ti gasesti o pereche care sa te faca sa te simti ca in tenisi.

| SoriiDeea a răspuns:

Continua sa exersezi si daca tot nu reusesti poti incerca sa inlocuiesti pantofii cu toc cu o pereche de balerini foarte draguti, astfel nu te vei mai chinuii, vei arata la fel de bine si cu siguranta te vei simti si foarte confortabil happy