| Mihu12 a întrebat:

Bunahappy
Am o intrebare pentru fete dar si pentru baietiwinking
Pentru fete: Ati iesi cu un baiat mai scund decat voi?
Pentru baieti: Ati iesi cu o fata mai inalta decat voi?
FUNDA pentru cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| mariutsa1234567890a a răspuns:

În dragoste și în război totul e permis.
Și cum spunea cineva o dată, atunci când iubești kg, statura nu-s decât niște cifre pe lângă ceea ce simțiți voi.
Bineînțeles că dacă ești mai înaltă decât un băiat, nu o să-ți mai ia-i și tocuri că o să fiți ca și cangurul și furnica.dar în rest nu contează!
Prietena mea cea mai bună e cam cu vreo 4-5 cm mai înaltă decât prietenul ei, și o deranjează puțin, dar nimic nu o/îi împiedică să fie fericiți.
Dar deja asta depinde de preferințele fiecăruia.

1 răspuns:
| 999bianca a răspuns:

Daca imi place tipu, da. si nu m-ar interesa ca ceilalti or sa spuna cv despre asta