| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a întrebat:

am o intrebare pentru fetele din braila :se gasesc pe la winmark sau eurostile sau pe buzaului suvite dinacelea colorate care ti le prinzi in par? imi puteti spune si la ce etaj le gasesc daca e vorba de aceste magazine (eurostile si winmark)? va rog sa ma ajutati eu stau pe buzaului deci sa fie cat mai aproape.(ma refer la suvite dinacelea care se gaseau peste tot cand eram mici si costau in jur de 1 leu)multumesc~~~~~FUNDA

1 răspuns:
| MissFashionPrincess a răspuns:

Bună. Am văzut ceva de genul la un magazin pe Republicii, în faţă la Maria Filotti... este un magazin de gablonţuri deschis în primăvară. Sper să găseşti happy