| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
am o intrebare pentru voi fetelor

ce VEDETI la justin bieber?

mereu vad fete inebunite dupa el
recunosc canta destul de bine dar mi se pare un increzut
se crede un super star
asa aparut peste noapte
unii il compara chiar si cu michael jackson
scuze pentru fani dar eu nu il suport
m-am saturat de el
stiu ca veti zice ca gusturile nu se discuta si chesti de genu' asta dar vreau sa stiu
il placeti sau nu?
si de ce?

Răspuns Câştigător
| pretzel a răspuns:

Ai dreptate.canta foarte fain si e dragut( parerea mea) dar cum ai zis si tu e increzut. sunt (ca sa zic asa) "fan" dar cand il vad in interviuri, pe la tv sau altundeva decat intr-un video sau intr-o poza... x(

6 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

Nici mie nu-mi place sa zic ca e simpatic nu dragut nu frumos...si nu canta prea stralucit...eu cred ca e asa de increzuc ca i s-a urcat faima la cap scuze pentru fani dar asta e adevaru sau cel putin parerea mea straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi place deloc.Nici eu nu inteleg de ce sunt atatea fete inebunite de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu-mi place cam deloc din cauza lui nu pot sa ma apropii de o anume fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place pentru ca canta bine dar in rest sunt de acord cu tine

| Dulcika_1200 a răspuns:

Mie ii place mj dar si justin bieber. dar nu ar trebui sa va luati de mj:X ii super tare!winking

| iuliagaurean a răspuns:

Are fani de varsta lui...la ce te poti astepta?oh go on Nici macar nu are o voce matura. Nu inteleg cum are 15 ani. E practic un copil