| PuFFy_6962 a întrebat:

Am o intrebare poate pare prosteasca dar... Nu stiu dc ma simt aiureah cand prietenul meu vb despre fostele lui iubite straight facestraight face. Ma simt data la o parte nu stiu dc am sentimentul asta?:sad PS: stau de foarte mult timp cu el si nu eram asa inainte straight face

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Aaa stai linistita ca e ceva normal, asa ma simteam si eu cand iubitul meu imi povestea sau le aducea in discutie pe fostele lui iubite, si pe mine ma cam deranja si ma facea sa ma simt cam prost cand vorbe despre ele, asa ca l-am rugat frumos sa nu imi mai spuna nimic despre ele, caci ma face sa ma simt prost si a inteles, acum nici macar nu mai aduce vorba de ele laughing.
Asa trebuie sa faci si tu sa ii spui frumos ca nu te simti bine cand el iti vorbeste despre fostele sale iubite si va intelege, nu se va supara.Nu uita ca comunicarea apoi celelalte trebuie sa fie pe primul loc intr-o relatie!
Multi pupici si bafta kiss

2 răspunsuri:
| Cristinna96 a răspuns:

Esti doar geloasa. Poate ar trebui sa-i spui si lui ce simti.
Spune-i cu frumosul ca te simti aiurea atunci cand el vorbeste de fostele prietene si te va intelege. big grin

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Spune`i ca nu suporti sa vorbeasca de fata cu tine de trecuthappy.