| Vro a întrebat:

Buna, am o intrebare.Sa stiu cum sa fac cu prietena mea.

Fata lui iubita mea sa spunem a fost maritata cu varul meu, dar a fost maritata acum 15 ani cu el.Si fata ei este cu mine impreuna si mama lui iubita mea nu o lasa sa vorbeasca cu mine ca a fost maritata acum 15 ani cu varul meu si am vorbit deja cu parintii ei si nu vor sa stam impreuna. Ca sa stiti, fata asta cu care vorbesc are acum alt tata, nu-i facuta cu varul meu.Cum sa fac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba, pe mine m-ai pierdut. Mai pune si tu un punct, mai da-i un nume fie ca-i fictiv, o initiala ceva ca nu am priceput nimic.

| AshuraElric a răspuns:

Din ce am putut înţelege am crezut cã e imoral. Deci...acum pretindem cã am înţeles întrebarea şi îl încurajãm sã lupte din dragoste/ pentru dragoste? Bine. Te descurci de minune, luptã pentru ceea ce simţi şi vei fi alãturi de fiinţa iubitã într-un final.
P.s. I wish I could speak fluent gibberish.

| sierra1 a răspuns:

Extrem de complicată situație. Dar cred că o rezolvi tu cumva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Situație ca într-un film. Eu zic că nimic nu ar trebui să stea în calea fericirii tale și a tuturor! Nu te lăsa cu una cu două, ci arăta-le că ești o persoană în care pot avea încrederewinking. Până la urmă tu știi mai bine! Succeswinking