| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*
Am o intrebare, sau mai bine zis o curiozitate... Deci stiti ca exista un program ( joc ) cu David Coperffield in care el ne ghiceste cartea pe care o alegem... si nu stiu cum reuseste, ce fel de program, iulizie e asta? Stie cineva? big grin
MS anticipat happy

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

A pai lasati ca am gasit raspunsu, foarte haioasa faza cu inlocuitu cartilor laughing

| AudImagini a răspuns:

Da stiu, eu am primit chestia asta intr-o prezentare power point.
Am fost si eu foarte curioasa si am aflat de pe net ca e un fel de iluzie optica creata de subconstientul tau.

Sper ca te-am ajutat. Fundita?