| chocolattee a întrebat:

am o intrebare si sper din suflet sa ma puteti ajuta. Anul acesta fac parte din organizarea balului pentru bobocei, si avem o mare dilema, nu stim inca ce trupa sa chemam. Rugamintea mea pentru voi este sa-mi spuneti daca stiti ceva cantareti si cat iau pentru un "mini-concert" de genul. Am cautat ceva pe net dar fara folos, a. sau daca aveti ceva date de contact al vreunui impresar. orice informatie ma poate ajuta mult. Multumeesc :*:*.

2 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Maroon 5...nu cer PREA multlaughing. scuze chiar nu stiu incearca o formatie de aia de liceeni care canta rockbig grin. daca aveti buget nu stiu

| AlexSadik a răspuns:

Am eu numarul Madalinei Manole uite scrie 074... aaaaaaa scuze am uitat,