| AlexSkate12345 a întrebat:

Am o intrebare. Unde pot personaliza un tricou, cu un logo sau orice altceva? Adica eu am o echipa de Skateboarding, cu un logo inventat de noi, pe care am dori sa il imprimam pe un tricou. Si am dori un imprimeu de calitate si care sa dureze la spalari si sa arate bine. De exemplu, am un prieten care are un tricou imprimat de 2-3 ani, si inca nu s-a stricat de la spalari. Daca aveti idei de locuri, sau de site-uri bune, va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| casandru a răspuns:

Te poti duce la un magazince scoate fotografi si ii poti spune sa tio imprime pe tricou.

| AlexSkate12345 explică (pentru casandru):

Ok, merci de ajutor

| casandru a răspuns (pentru AlexSkate12345):

Funda plzzz