| browneyes99 a întrebat:

Am o intrebare:
Voi le intelegeti pe fetele alea care isi fac poze cu telefonul in oglinda?laughinglaughing
Mie mi se pare ca sunt narcisistelaughing.
Voi ce parere aveti despre ele?laughing

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam dobitoace, daca isi fac una sau 2 da e normal dar cand le vad cu 5 sau 10 poze e deja obsesie acum mai lipseste sa isi puna si un vibrator cu super glue si sa faca sex cu oglinda.

| Deny1333 a răspuns:

I'm a fuckin` narcissistic. laughing
*kidding*
lasă fetele în pace, duh.

| teiube a răspuns:

Da ma rog se poate spune si asa mie un nu imi plac dar fiecare face ce vrea cu telefonul ei cu fb-ul ei si asa mai departe.

| CompleteAndUtter a răspuns:

Da, sunt penibile, dar, in definitiv, ce ne intereseaza pe noi?

| DeNySa000 a răspuns:

Adica? nu vad nimic rau in asta...si eu imi fac poze in oglinda...si ce?laughing offfff unilaughinglaughing

| MissGreenDots a răspuns:

Parerea mea e urmatoarea: intr-adevar, narcisiste nu sunt, dar cu siguranta sunt pitipoance. Isi fac 100 de poze in oglinda, iar eu personal urasc asta.a, si majoritatea care fac asta isi pun si statusuri dinalea luate de pe net, prin asta dovedind ca nu inteleg cuvantul ''status'' laughing Is una dintre persoanele care foloseste aparatul de fotografiat cum trebuie. (no offence) happy

| OaKi12 a răspuns:

Nu sunt narcisiste, sunt doar pitipoance, si daca ar sti ca, la aparatele foto, daca pui blitul in oglinda si faci poza, afecteaza lentilele aparatului, sau daca are un telefon cu o camera buna, lentilele telefonului.

| αηηα a răspuns:

Mai rău îi că unele îşi mai pun şi ochelarii de soare, că vezi Doamne, le orbeşte bliţu`...

| Kiddaxd a răspuns:

laughing) adevărat.