| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a întrebat:

am o intrebre pentru cei care folosesc PhotoInstrument. Dupa ce truchez pozele nu le pot salva, imi spune sa introduc adresa de email si "press Key" sau sa il cumpar.Nu exista si o versiune gratis?

Răspuns Câştigător
| DarYyaA a răspuns:

Nu exista o versiune pe gratis, dar ce poti face este :
big grin editezi poza cand termini [ inainte sa incerci sa o sv ] apesi CTRL + PRINT SCREEN dupa te duci in Paint pe o foaie albaa apesi clik stanga paste [ pentru ca tu ai facut o copie a ecranului cum ar veniii] ti se pune acolo dupa decupezi doar poza dai pe ea clik stanga cut te duci la alta pagina alba clik stanag paste si salvezi poza! [ cam complicat stiu dar cred ca te descurci ]

Funda!:X