| marykiddu a întrebat:

Buna am o mare poblema o fata de la mine din clasa are o imaginatie foarte bogata sper ca stiti serialul violetta de la disney ei bine ea se crede ludmila si mereu se ea de mine ma zapaceste la cap zice ca ea e mai frumoasa decat mine dar pe bune daca ati vedea-o v-ati da palme va spun eu are o fata ca de perc si e imbraca ca in ani 70. eu am parul mai vioi adica mai cu volum pentru ca m-am facut cu placa si acum zice ca imi sta rau ca este prea umflat m-am tuns mi-am facut breton ce sa vezi cand intram pe usa ea statea si ii spunea lui baiatul pecare il plac ca o sa se sperie cand o sa ma vada crying(((((((( iar apoi ii chema pe ceilalti din alte cls. ca sa se rada de mine si numai un baiat de la mine mi-a luat apararea si i-a spus sa ma lase in pace nu ma lasa de loc in pace si plus ca a aflat si baiatul pe care il plac ca il plac si nu stiu ce ma fac imi ine sa mor mai ales ca m-am tuns si imi sta rog ajutati-ma v implor m-am saturat de ea iar cu chestia cu baiatul pe cre il plac unii imi spun ca i el ma place ca imi pune mereu piedica se ia de mine in gluma fara niciun motiv iar cand ii fugaream prietenul in curtea scoli m-a oprit si mi-a spus sa il las in pace adica in limbaju pecare l-au in teles prietenele mele ca e gelos va rog ajutati-ma spuneti-mi daca ma place acest baiat si spuneti-mi ce sa fac cu p.r.o.a.s.t.a aia de fata va rog imi ies din sarite nu mai suport va roggggggggggg

Răspuns Câştigător
| Francescuta9 a răspuns:

Spune-i odata fetei aleia ca nu-ti pasa ignor-o si pe baiatul pe care-l placi si mie mi se intampla si il lasi o sa vada ca esti suparata, o sa inceapa sa se poarte frumos, inca un sfat pentru fata aceea iti zice sa zicem:eu sunt mai frumoasa decat tine!"iti vezi de drum si te prefaci ca nu exista sau ii spui:"mai fato, mai lasa-ma in pace ca imi ies din minti si nu vrei sa vezi cum imi ies din minti! "atat iti spun sper ca te-am ajutat funda?

| marykiddu explică (pentru Francescuta9):

Mersi mult pentru sfat happy

4 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Ar trebui sa inveti romana bine, n-ai mai mult de 9-10 ani lasa pc-u si du-te la joaca

| Voidwithin a răspuns (pentru GirlLăvHell):

No comment.

| marykiddu explică (pentru Voidwithin):

Mda...