| Corii14 a întrebat:

Am o mare problema cu o prietena, si as vrea sa aud si parerea voastra. Ea de la un timp a devenit cu fite, egoista, si nu prea mai sta cu mine si cealalta prietena a nostra. Acum sta cu fetele mai mari decat noi si vorbeste in sictir, te barfeste plus ca pe noi, prietenele ei cele mai bune nu ne ia in serios si isi bate joc de noi. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Smilee4Mee a răspuns:

Nu cred ca ai putea face cevasad. Incerca sa vorbesti cu ea, roaga-o sa iti explice ce e cu schimbarea asta. Poate se simtea data la o parte si acum vrea doar sa iasa in evidenta. Daca tot asa e si dupa ce discutati, asta e!

1 răspuns:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

E vacă.
Împuşc-o! ^^