| irinaa09 a întrebat:

am o mare problema si sper ca ma puteti ajuta, ..am dereglari foarte mari cu menstruatia, am fost la un medic ginecolog acum ceva timp si mi-a recomandat anticonceptionalele yasmin dar inca nu am inceput sa le folosesc pentru k nu mia mai venit menstruatia am facut si teste de sarcina si mi'au iesit negative..asta este deja a 2 luna de cand nu imi mai vine. spuneti'mi va rog daca stiti ce sa fac si ce sa iau pentru ca sa imi vina mai repede.

Răspuns Câştigător
| IlincaToma a răspuns:

Mergi din nou la Ginecolog! El este in masura sa te ajute! Mult noroc!