| doareu96 a întrebat:

Buna am o mica intrebare, Dece trebuie sa ranim si sa fim raniti cateodata? =D

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca persoanele care va fac rau le atrageti voi avand ganduri triste in loc sa va bucurati si asa nu aveti necazuri.

| doareu96 explică (pentru mgtow):

Da nu mereu avem ganduri rele,

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cateodata nu iti dai seama ca ranesti persoanele,deci o faci fara intentie,sau nu esti constient,esti prea indiferent cu acea persoana,nu ii arati nimic,si el sufera. Si ceilalti te ranesc din acelasi motiv, nu sunt interesati de tine, sau o fac neintentionat.

| MusicQueen a răspuns:

De obicei oamenii vor sa stie adevarul care doare cel mai tare.Si asa suntem noi facuti, o viata fara a fi ranit si fara a rani nu este viata.Adica toti am fost raniti si toti am ranit si nimeni nu poate opri asta.