| timeea7 a întrebat:

:)
Am o mica intrebare...sunt bruneta, ochi caprui inchis si pielea putin maslinie si as dori sa ma vopsesc.
Ce ziceti, ar merge culoarea aceasta la par? http://www.google.ro/......tp?/imgres

funda:*

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Da, ar merge. Este o culoare foarte frumoasa.

Prima data cand am dat click pe poza mi-a aratat`o, dar a doua oara nu mi-a mai deschis`o.

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!

3 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Buna alegere.winking

Imi place, si e o culoare nu prea deschisa, nici prea inchisa, si se potiveste perfect cu tenul, ochii...

| Kassandra_9578 a răspuns:

Da ti-ar sta bine cu acea culoare dar eu iti recomand o culoare mai visinie/rosu dar nu prea aprins, crede-ma am incercat si mie mi se potriveste(mai ales ca am ochi caprui ca tine)

| colouryourownworld a răspuns:

Suuper :bd