| NothingImportant200 a întrebat:

Am o mica mare problema... Sambata asta voi merge intr-o excrusie de 2 zile ( 4-5 iunie). S-ar putea sa-mi vina ciclul pana atunci dar nu sunt sigura. Stiu doar ca ultima data mi-a venit pe 13 mai si a durat 6 zile. Chestia e ca ma doare rau de tot burta in primele 2-3 zile. Nu sunt sigura daca imi vine pana atunci si sunt ingrijorata. Pe calculatorul menstruatiei nu sunt sigura daca e corect pentru ca nu stiu daca menstruatia dureaza 28 de zile la mine. Va rog spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz ca o sa vina trebuie sa fii pregatita, nu? in primul rand iei cate absorbante stii e ca ai nevoie pentru 2 zile, o pastila de nurofen pentru durere pe care o iei in prima zi cand incepe sa te doara, si un pachet de servetele umede sa te simti proaspata tot timpul. Cam atat si distractie placuta! Nu-ti fa griji ca nu-i mare lucru. Cu cat te gandesti mai mult la asta cu atat mai tare iti strici o bucurie, n-avea grija!

1 răspuns:
| ImHereForYou a răspuns:

Sh eu plec in excursie tot pe 4 iunie sh vin pe 5 sh am aceeasi problema...chiar nu stiu ce sa fac