| goldheart a întrebat:

Am o mica-mare problema, si anume: la Balul Bobocilor, fetele trebuie sa poarte rochii lungi, pana la glezna? Voi ce modele preferati? Daca stiti, din intamplare, site-uri cu poze de la Balul Bobocilor sau poze cu rochii pentru bal, va rog, spuneti-mi! Am mare nevoie de ajutor si va voi rasplati cu fundita si vot! :*:*

2 răspunsuri:
| Irina_3405 a răspuns:

Hello.In niciun caz nu trebuie sa porti o rochie lunga pana la glezna.Eu am fost la vreo 4 baluri din orasul meu unde am intalnit fete imbracate chiar si in blugi.Nu te sfatuiesc sa faci asta.Eu as opta pentru o rochita scurta, dar nu foarte. http://www.dreamfashion.ro/....../index.php Eu as alege rochia a 2a dar s-ar putea sa fie cam scurtuta sau rochia 20, 22, 25,27,34 sau ultima de pe prima pagina dar vezi ca mai sunt si altele. Sper ca te-am ajutat :*

| Lynna a răspuns:

Cine ti-a zis prostia asta ca trebuie sa poti o rochie lunga obligatoriu? Daca porti o rochie scurta vei arata mult mai feminina.