| ☆ Danny☆ a întrebat:

Am o mica problema:Am o pretena(cel putin asta am crezut ca e pentru mine) care o cunosc de 4 ani.Se purta foarte frumos dar de cand a inceput noul an scolar se poarta foarte urat ca si cum eu as fi carpa ei.
De ce oare? Va rog daca puteti sa mi dati niste sfaturi! Are 12 ani!
Multumesc!

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Si tu? cum te comporti cu ea?
poate ati fost candva bune prietene, dar acum e clar ca ea nu mai vrea sa fi-ti big grin
poate si-a facut o alta prietenasau pur si simplu nu mai vrea sa fii tu prietena ei big grin
daca ea se comporta urat cu tine, nu o mai baga in seama, incearca sa te apropii de alte fetewinking nu merita sa te consumi, daca ea se comporta urat cu tinewinkingkiss

| Aly07 a răspuns:

Pai ea vrea sa para matura purtanduse asa cu tine, dar greseste.
Incearca sa discuti cu ea pe tema asta, sa-i spui ca daca se va mai purta asa nu mai ai ce discuta.
Succes happy.

| ☆ Danny☆ explică:

Pe data de 22. 12. 2009 o sa declar raspunsul castigator!

| pendula a răspuns:

Pai... la 12 ani chestiile astea sunt copilarii. cand o sa va maturizati probabil o sa redeveniti prietene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceea nu-ti ste prietena, explica-i ca te deranjeaza cum se comporta cu tine si daca nu intelege, nu mai vorbi cu ea.

| allexandru a răspuns:

Incearca sa afli de la ea sau de la alti preiteni de-ai ei despre viata ei intima poate ca daca descoperi ce o framanta incearca sa o ajuti si poate ca iti va deveni din nou prietena

| tanya_4255 a răspuns:

Poate ca si-a gasit o alta prietena, fa si tu la fel, nu-i acorda atentie si poate ca ea isi va cere scuze si veti prieteni ca inainte