| mileyselydemy a întrebat:

am o mica problema. Mai intai vreau sa va spun ca am o prietena, chiar tin la ea dar diferenta dintre mine si ea este aceea ca eu vreau sa devin mai populara dar ea nu ma ajuta deloc deoarece, mai toata clasa rade de ea pentru ca zic ca este tocilara( cu toate ca si eu invat bine si am numai de 10). As vrea sa stiu ce sa fac deoarece in clasa am si niste fete, nu prea bune! Vreau sa fiu si eu cineva in acea clasa dar pentru asta trebuie sa ma inteleg cu toata lumea dar din cauza prietenei mele care nu prea se intelege cu fetele nici eu nu pot fi prietena cu ele. Va rog spuneti-mi daca si voi ati trecut prin asta dar daca nu va rog dati un sfat. Pentru cel mai bun raspuns dau funda, iar la celelalte vot! Insa cei care rad, vor primi stupid!

Răspuns Câştigător
| ToxicGirl a răspuns:

Si eu am trecut prin asta.si inca trec.dar sa stii ca chiar daca ea nu e ca si ceilalti ma intelege mai bine si pot sa ii spun orice.nu trebuie sa iti pese de ce spun ceilalti. daca tu te intelegi cu ea asta e tot ce conteaza.fi tu insati.stai cu cine iti place. daca vrei sa fi populara poti sa incepi sa nu iti pese de ce zic ceilalti si sa faci ce vrei tuhappy

2 răspunsuri:
| mmmiruna a răspuns:

Pai...nu ar trebui sa renunti la prietena ta pentru popularitate sincer daca tu ai incredere in ea ar trebui sa o ajuti nu sa o distantezi doar din aceasta cauza...mi s-a intamplat si mie.big grin

| terminallyCapricious a răspuns:

Nu te intelegi bine cu mine ai? bine oana lasa lasa...ai sa vezi tu!