| amelia2000 a întrebat:

Am o mica problema prietena mea cea mai buna pe care o cunosc de 6 ani m-a lasat balta pentru o alta fata de la noi din clasa si pe mine nu ma mai baga deloc in seama o colega a intrebat-o ce are cu mine si ea a spus ca acum acea fata este prietena ei cea mai buna ce sa fac sa ma mai imca cu ea

Răspuns Câştigător
| malenikaia99 a răspuns:

Salut,nu te impaca, caci nu are sens, cel ce te tradeaza o data, o va mai faceo cu siguranta.Incerca sa-ti faci o alta prietena.Si nu uita tot ce se face se face spre bine, asca bine ca acum ea a facut asa si tu ai vazut cu adevarat cine este ea, caci acum e dureros, inteleg, dar daca facea ea asa peste vreo 10 ani era sa-ti fie de 10 ori mai dureros.Acum ete in miine si bucarate de viata!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa te mai impaci cu ea din moment ce te a lasat balta pentru a fi prietena cu alta, ea trebuia sa faca asa incat sa fie prietene cu amandoua