| Dorinel_Cipri_1998 a întrebat:

Buna am o multime de cosuri pe intreaga mea fata si nu mai stiu cum sa scap de ele imi puteti da un sfat? M-am dat cu sapun de fata, si cu CLEAN AND CLEAR si tot nu a functionat o metoda mai avansata?

4 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Mersul la doctor

| CryForYourLove a răspuns:

Dermatologul o sa iti dea cel mai bun sfatwinking

| AndreeaEeeea a răspuns:

Incearca crema Brevoxyl, e foarte buna, doar ca e cam scumpa...35 lei happy

| adfg50 a răspuns:

Am avut si eu putini cosi pe fata si nu ii mai suportam si am fost la dermatolog si mi-a zis sa-mi iau zineryt si a functionat! Sper ca te-am ajutat :*