| Ioana27 a întrebat:

Am o nelamurire am stat cu un baiat si dupa ceva timp s-a despartit de mine... Ma ignorat ceva timp. Si l-am chemat la ziua mea, a venit si acolo m-a intrebat daca mai vreau sa stau cu el o data. Lam refuzat pentru ca nu eram sigura ce sa zic pentru ca nu stiam daca si de data asta se va "plictisi" de mine. Si iarasi ma ignorat un timp. Si intr-o zi eram cu niste prietene afara ( ele il cunosteau bine ) si lau chemat si pe el. Si in aceeasi seara m-a intrebat din nou pe mess daca ii mai dau o sansa. Nu i-am raspuns si dupa 5 minute a iesit. Si acum iarasi ma ignora. Nu inteleg inca ma place si atunci de ce ma ignora? Si daca nu ma place de ce a zis ca mai vrea o sansa? Nu vreau sa ma mai impac cu el pentru ca la cat mia rasucit mintile cu toate prostiile astea nu mai am chef si nici nervi. Dar vreau sa stiu o data pentru totdeauna, sa clarific toata situatia. Si pe el nu il pot intreba pentru ca e inca in faza de ignorare si nu vreau sa mai astept.

3 răspunsuri:
| Tania_9268 a răspuns:

Ai uitat sa specifici varsta. daca are 14-15 sau sub...e de inteles.nu iti bate capul cu baieti de gen. daca el te ignora e clar ca nu mai vrea nimic. poate te intreaba daca vrei sa fii cu el numa de plictiseala.ai grijabig grin

| BurnInHellSucker a răspuns:

Are si el nevoie de o gagicuta si tu esti singura disponibila...cauta o luna alta.mai incearca si la tine mai cauta putin mai incearca o data... nici nu e clara intrebarea ta daca nu il mai vrei atunci de ce iti pasa?

| Ioana27 explică:

@BurnInHellSucker imi pasa pentru ca majoritatea prietenilor mei is si prieteni lui si deja am auzit de la o prietena ca m-a facut in toate felurile. Si chiiar nu vreau sa imi pierd toti prieteni din cauza lui care se da mare. El a mai stat cu o colega de-a mea si cand ea s-a despartit de el toata gasca sa umplut de zvonuri de la el. Si da are 14 ani si eu am 14 ani tongue