| Aleexandraa12 a întrebat:

Am o pagina foarte mica de facebook, si nu stiu cum sa o fac sa fie mai interesanta...Ma puteti ajuta? Va rog!
Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Bianca888 a răspuns:

Poti face diferite concursuri, colaje, sa rogi prietenii sa te ajute cu like-urile sau sa mai cauti admine. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| SmartLier a răspuns:

Ca sa faci o pagina mai interesanta ai putea sa scrii povesti la poze sau sa pui statusuri bune... si daca vrei mai multe like-uri ai putea face publicitate.

Bafta! ^_^