| edamelda a întrebat:

Am o placa de intins parul Magitec. Si nu mi-l intinde. Mentionez ca nu ma m-am facut cu ea decat la coafor la ocazii speciale. De ce nu mi'se intinde? Pe ambalaj scrie in germana si nu inteleg. Se foloseste cu apa?

Placa este asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Mie unu, nu prea imi place cum arata placa...laso 4 minute sa se incalzeasca dar daca tot nu face nimic numai iti lua lucruri pe care nu esti sigura sau nu stii nimic despre ele :*

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

SA NU FOLOSESTI APA! IL ARZI.
Poti folosi un produs pentru protectia termina inainte de a-l indrepta, si incerca sa nu ti placa foarte mult pe par, i-a o suvita potrivita si plimba placa pe par de sus in jos. Banuiesc ca placa nu e prea scumpa si de aici reiese ca nu prea e performanta, si mai greu intinde parul, dar cu putin efort o sa mearga, succes

| iLoveEpicxD a răspuns:

Doamne, aceasta este o placa de par cu aburi, NECESITA APA, poate de aia nici nu intinde straight face! Incearca totusi, incercarea moarte nu are, nu o sa ramai cheala :*

| edamelda explică (pentru iLoveEpicxD):

Asta este. Dar cum se foloseste? Pecei pe care am intrebat nu stiu si pe ea scrie in germanaangry.