| anonim_4396 a întrebat:

am o poveste daca asi puteao numi asa.Este despre un baiat.Trec direct la subiect:plac un baiat este deaseama cu mine.De la un timp nu mai vorbea cu mine si il simteam rece.Nu intelegeam de ce dar oarecum mi-am dat seama.Cand ne-am cunoscut el incerca sa vorbeasca cu mine eu eram mai timida si nu vroiam sa vorbesc cu el. Dupa ce el incerca sa vorbeasca si sa ma bage in seama am inceput sa fim mai apropiatzi si el a vazut ce se intampla a inceput sa faca glume proaste pe seama mea.Eu lasand timiditatea la o parte am inceput sa ma cert cu el fiindca ma saturasem de glumele lui care nu aveau nici un sens.De atunci nu ne-am mai vazut de mult cam vreo 3-4 luni.Acum il revad zilnic dar el nu mai e cum era acum sunt singura fata din gasca pe care nu o baga in seama.Nu stiu cum sa zic dar nimeream peste tot numai langa el nu din cauza mea sau cauza lui ci fiindca este doar o coencidentza inutila dar care se intampla. Una din ele este cea de la olimpiada.Profa ne-a asezat unul langa altul eu ma simteam super mega prost si naspa cred ca si el se simtea la fel de prost.Ne tot loveam cand scriam cu coatele, insa nu ne vorbeam.De la un timp el a inceput sa imi puna piedicii, dar tot nu vorbeste cu mine. Ce as putea crede? oare ma place si el sau oare m-a placut sau nu stiu orice sau poate nu este nimic?

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Baiatul este confuz.Lasa-l sa se mai coaca.

| mary_5801 a răspuns:

Daca faci si tu putin pe indiferenta cu el, o sa ii placa mai mult de tine.