| Bbya a întrebat:

Am o poza pe hi5. Cu ochii albastri si buzele roz. Arata do`ar fatahappy. Ati putea sa imi dati o descriere. va rog. happy la cea ma buna

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Mereu zambitoare, fara compleze, si fara ruj ieftin pe buze!winking Cu ochii mari.si viata r0z! smuglove struckx
Prea dulce ca sa fiu light!\:d/
sau.
Lipsita de orice cod moral, prefer sa fiu decat sa par!
Sper ca te-am ajutat!

te puup :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu esti urta dar.parerea mea cam pizi poza (sunt obisnuit cu prieteni mei asta e... probabil nu esti ca noi...lumea zice ca suntem niste rockeri nebuni cu plete de catei) daca nu ai avea ruju ala ar fi mult mai frum pozawinkingwinking

| katy_1970 a răspuns:

Poate am aere-n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta.nu ma cunosti.atunci nu te baga!

Sunt o fata tare cuminte… stiu sa fac pe oricine din cuvinte!

REA?…cu cine merita!…COPILAROASA?…da, pentru ca-mi place!…. MATURA?…cand vreau…. BUNUL MEU SIMT?…. depide de-al tau!

big grin:*:*