| Denysa_5191 a întrebat:

Buna. Am o prietena, care crede ca alta fata arata mai bine ca ea. decideti voi. va pun o poza. Va rog fara commuri aiurea. Deci sa-mi spune. ti care arata mai bine. FUNDA!
http://photos4.hi5.com/0136/138/439/JgS5gk138439-02.jpg

19 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Dana.

| Biiiiiia a răspuns:

Hi:*Tipa, parerea mea.

| FreakyFred a răspuns:

Lol laughing rolling on the floor mi-e ft greu sa decid. laughing

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Cea din prima poza isi arata un pic fizicul, pe cand fata din a doua poza ii este expusa doar fata. Daca fetita dintr-a'2-a poza nu s-ar fi strambat, i-as fi dat locul 1.In colcluzie, cea din prima poza este mai serioasa, draguta, cea din a doua mai hazlie, mai jucausa! Te pup!kiss

| Deni7 a răspuns:

Cea din dreapta e mai draguta

| qasdfghjklp a răspuns:

Cea pe care scrie "tipa"

| CocoM a răspuns:

Sincera sa fiu.mai frumoasa e cea pe care scrie "TIPA"

| codrina_8326 a răspuns:

Logic. tipa e mult mai frumosa are dreptate fata

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Tipa.desi e cam greu pentru ca cea din stanga (tipa) este tare dar pare suparata.si cea din dreapta (dana daca nu ma insel) e stramba cel putin in poza daca nu in realitate.deci tipa (stanga)

| Maraaa a răspuns:

Eu zic ca arata mai bine Tipa

| DydyEmma a răspuns:

Cea din dreapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danaaa:X:X ii mult mai drtagutasmug tipa ii hidoasa...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danytzaabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea din dreapta...normalhappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea din dreapta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din dreapta...

| Christina_3780 a răspuns:

Tipa unde scrie "danaaaa photography" este mai draguta.

| jeleupeperete a răspuns:

E mai draguta aia bruneta