| IO.oanaa <3 a întrebat:

Am o prietena care de cateva zile incearca sa intre pe TPU dar nu poate. Ii spune : Cannot find server. A incercat si cu internet explorer si opera. Care poate fi problema? happy

1 răspuns:
| LNK a răspuns:

Salut!
Exact acelasi lucru am patit eu. De o saptamana n-am mai putut intra, si de abia acum am reusit. La mine a fost din cauza antivirus-ului. L-am dezinstalat si dupa totul a mers.
Si la ea ar putea fi dela antivirus. Sau ar putea fi din cauza browser-ului. Spune-i sa curete de cookies, cache etc si apoi sa incerce din nou. Daca nici asa, o reinstalare a browser-ului ar fi binevenita.
Sper ca te-am ajutat! happy