| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Am o prietena care ii place de un baiat, dar aceea fata nu stie daca si el o place, l-a intrebat dar nu i-a avut raspuns deloc; mentionez ca se uita in continua la ea.Cum se pot apropia mai mult pentru a fi amindoi impreuna? Ce idei aveti?
Cele mai bune idei primesc funditawinking

Răspuns Câştigător
| andrapetro a răspuns:

Baii trebuie sa stii cum sa il iei.nu trebuie sa il intrebi nimic nici sa-i ceri prietenie si nu insista deloc pentru ca te va considera plictisitoare, stresant.cand esti pe langa el privetel mai "provocator"sa zic asa...lasa-l sa stea cu uns emn de intrebare.fa-l sa se gandesca la tine.zambeste-i apoi usor usor intrati in discutie alea alea si gata! iti cere prietenie! trebuie sa stii cum e in jocul asta daca nu...straight face

3 răspunsuri:
| Anculina a răspuns:

Pai ar trebui sa intre in vorba cu el.cu diverse lucruri care le plac amdurora. Si sa iasa amadoi afara, dar nu numai ei doi, ci cu mai multi prieteni.

| Pawesome a răspuns:

Le-ar trebui ajutor sa se cunoasca mai bine.Nu trebuia sa intrebe asa direct caci poate ca el nu stie sasi exprime sentimentele sau este timid.

| Maria002 a răspuns:

Hey! Pai ar putea vorbi mai mult, ar putea iesi pe afara cu role, bicicleta in fine si ea se preface ca cade si el o ajuta adica se iau de mana si totul rozbig grin