| anndellinna a întrebat:

am o prietena care s-a despartit de prietenul ei si acum vorbesv\c cu el pe mess in fiecare zii suntem doar amici imi povesteste ce face el ziua si altele... mi-e frica sa nu se supere prietena mea ca vorbesc cu elsad voi ce spuneti ar trebui sa nu mai vorbesc cu el?big grin

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Nu are de ce sa se supere pe tine. E chiar pueril.Ai grija numai sa nu inceapa sa se dea tipul la tine, ca atunci se schimba treabawinking