| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o prietena careia ii place de acelasi baiat de caere imi place mie si ea se intelege mult mai bine cu el ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca se inteleg bine lasa-i in pace.Nu are rost sa te amesteci.

| ElenaSA a răspuns:

Faptul ca se intelege cu el nu inseamna neaparat ca cei doi au sentimente unul pentru celalalt. Vezi daca se plac si apoi ia o decizie.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Mai sunt băieți pe lume, nu are rost să te amesteci, poate îți vei pierde și prietena.
Așteaptă, poate odată și-odată o să se-ntoarcă roata și vei tu "pritena mai bună" a acelui băiat, sau poate chiar iubita. Însă nu te gândi neapărat la asta încearca să cauți un alt băiat.

| MDenisee a răspuns:

Hmm. Ar trebui sa nu arati ca iti pasa. poate ca se inteleg ei bine, dar nu se stie daca se plac... Ai rabdare si vezi, daca o sa existe ceva intre ei, da-le pace, du-te mai departe, nu este singurul baiat din lume big grin

| SweetChild1 a răspuns:

Las-o să fie fericită și nu te băga, că n-are rost. Tu vezi-ti de treaba si simte-te bine.