| Hrom_Emilia_1998 a întrebat:

Am o prietena careia ii place de un baiat foarte mult. El mi-a spus ca e indragostita de ea si ca ii place,dar el aproape tot timpul ia totul in gluma... In ultimul timp nu prea au mai Vorbit. El face scoala dupa masa, iar ea dimineata. Uneori plange deoarece s-au indepartat. Sa mai incerce cu el sau sa o lase asa?

1 răspuns:
| Melcul a răspuns:

Nu cred ca mai are nici un rost deodata ce ia totul in gluma.Isi face singura rau.Nu are nici un viitor relatia asta.