| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena foarte buna pe care o cunosc de la gradinita si de ceva timp a inceput sa se apropie foarte mult de mine.La inceput nu mi s-a parut suspect dar a ajuns sa ma si pipaiestraight face Are 16 ani si a avut relatii cu baieti.Sincer nu stiu ce sa fac sa nu mai vorbesc cu ea sau ii va trece?happy

2 răspunsuri:
| bytzy09 a răspuns:

Eu iti zic sa alegi varianta 3 sa te combini cu ea dc vezi ca vreau nai nimic de pierdut big grin

| adelaadelaadela a răspuns:

laughing si eu mai fac faze de astea cu prietenele mele asta nu inseanma ca sunt lezbi, adica facem chestiile astea in gluma... nu stiu ce sa zic!