| deyouu a întrebat:

Am o prietena si are 12 ani, ea vrea sa fie populara. Puteti sa o ajutati?

3 răspunsuri:
| Attat_Mario_1975 a răspuns:

Ca sa fie populara trebuie sa fie pitilaughing

| Ionutza2012 a răspuns:

Nu e adevarat. Sa aiba initiativa, de exemplu in scoala sa fie sefa clasei si sa propuna activitati interesante. Asa isi face prieteni noi.

| Etelca a răspuns:

Sa se implice in multe proiecte (serbari, acte caritabile, maraton de alergat etc), sa mearga intr-o tabara, sa faca un sport, acolo isi va face prieteni noi, dupa care acei prieteni ii vor prezenta si grupul lor de prieteni si asa incepe sa aiba o groaza de prietenii happy