| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Am o prietena, si i-a spart cineva hi5-ul. A schimbat parola de o mie de ori si acel cineva ii lasa comentari pe pe profilul ei logat de pe acelasi hi5.Si i-a spus ca poti sa schimbi de 1000 de ori parola ca tot o stiu.De unde o stie? Exista programe de spart parole?:-|Funda.

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Pai poate sa isi scimbe parola,, apoi sa isi schimbe sh mailu` astfel cel ce ia spart hi5 nju mai are de unde sa stie mailu ca sa mai lase comm`uri
ca sh mie mi s-a intamplat l; a fel.hee hee

funda?

1 răspuns:
| yoo23 a răspuns:

Poate ii schimba parola din mail de la yahoo.