| dutza2 a întrebat:

am o probcunsoc un baiat de la mine din clasa a venit anul trecut in scoala si sunt inebunita dupa el ed atunci, el crede ca e fratelo al meu, dar eu il iub ca pe un iubit, noi ne batem, ne certam, dar ne impacam, l-am intrebat vrei sa fi cu men si a zis ca nu... Dar sunt confuza deoarece fetele imi spun ca ii palce de mine pentru ca ne certam si daca un baiat se ia de o fata o place...VA ROG ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna!
Poate ca te place din spusele colegelor tale dar nu vrea sa aiba prietena, o fi prea devreme pentru el si nu e inca pregatit. Depinde si ce varsta aveti, poate emai timid cand vine vorba de dragoste. E foarte bine ca va intelegeti dar el te considera ca o sora si nimic mai mult. Incearca sa discuti mai serios cu el dar nu ai cum sa il obligi sa fie cu tine. happy

3 răspunsuri:
| MoRtY a răspuns:

Spune-i mah ca tu vrei sa fie mai mult decat o simpla prietenie intre voi, daca se va indragosti de alta fata? ce faci? spune-i acum... uite cum se duce timpul, eu asa as face.pa-pa>big grin

| dutza2 explică:

Va multumesc mult de raspunsuri o sa va asult sfatul si va spun rezulatul

| fanJBfan a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru:O... e nasol... am stat cu el putin timp, dar i-am zis pa, pentru ca mi-am dat seama ca nu a fost nimic serios si ca el acum e disperat dupa o alta fata care il tot refuza. eu zic sa nu pari o disperata pentru ca nu trebuie sa te injosesti in fata unui baiat desi in iubesti, esti inca la o varsta frageda si ai tot timpul din lume sa cuceresti un baiat pe placul tauwinking