| Ella061 a întrebat:

am o problema, acum cateva luni am fost cu un baiat si dupa ce ne-am despartit a spus ca nu stiu sa sarut. acum sunt cu alt baiat, cred ca stie si el de problema mea, dar nu ne-am sarutat inca, pentru ca nu il las. nu stiu ce sa fac. imi place mult de el. plzzz ajutati-ma cu un sfat ceva happy

Răspuns Câştigător
| corinutssaa a răspuns:

Pai : daqa chiar tine la tine, si e adv ce a zis primul baiat, te va invata elwinking sau ppoate primul a zis asta deoarece s-a suparat pe tine ca te'ai desp de el si a vrut sa iti faca rau, nu stiu. sau poate chiar el nu stia thinking funda :*?

1 răspuns:
| Andrei777 a răspuns:

Sfatul meu: Baga-i limbutza in guratongue