| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema.Am cunoscut un baiat de curand si el mi-a zis ca ma place.chestia e ca eu nu stiu daca il plac sau nu. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Swagers a răspuns:

Pai mă rog... mai stai și tu aproape de el depinde de ce vârsta ai dacă ești mai mică ar fi bine să te gândești la școala sau dacă esti mai mare poți sa vezi si tu dacă când cineva te supăra îți ia apărarea sau dacă glumește te face sa razi sau ceva care îți place ți-e cred-ca părerea e sa fiți împreuna m-a rog depinde de vârsta!happy sper ca te-am ajutat!^_~