| Clatitecufinetty a întrebat:

Am o problemahappy Am fost cu un baiata 5 luni de zilehappy. A fost primul meu prieten.Asta s-a intamplat anul trecut dar nu il pot uita.Il vad mereu. In fiecare zi si imi starneste amintiribig grin Ce sa fac sa-l uithappy?

Răspuns Câştigător
| Florry19 a răspuns:

Prin asta trec şi eu şi îmi este foarte greu! Tot anul trecut am avut prima relaţie şi tot 5 luni a durat. Acum suntem buni prieteni, însă nu îl pot uita. Am încercat să-mi fac alţi iubiţi însă nu reuşesc să rezist mai mult de o lună lângă alt băiat.
Cred că trebuie să ne obişnuim cu faptul că prima dragoste nu se uită niciodată şi să mai aşteptăm să vedem ce ne rezervă viitorul, fără să clacăm! sad

2 răspunsuri:
| luna a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa iti impui sa il uiti.Incepe a ignora amintirile si ati trai linistita viata.Sunt sigura ca el a si uitat deja.Plimbarile cu prietenele sau o micuta distractie alaturi de cei dragi te va ajuta sa uiti mai repede.Fii vesela si nu te lasa coplista de sentimentele primei iubiri, viata e destul de lunga si plina de surprize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa timul sa treaca pentru ca timpul le rezolva pe toate si bune si rele