| rubitaaaforever a întrebat:

am o problema. Am un prieten cu care ma inteleg foarte bine si vorbim mult pe facebook, instagram. Dar de fiecare data cand ne vedem si e cu prietenii lui nu ma baga in seama, nici macar nu ma saluta. I-am zis odata dar continua la fel. Ce ar trebui sa fac?
M-am saturat mereu asa.

Răspuns Câştigător
| Lav1niia a răspuns:

Nu mai vorbi cu el nicăieri, e clar că nu te merită și nu-i pasă de tine. Dă-l dracului, mai sunt destui.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa incerci sa te vezi cu alti baieti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti gasesti un alt baiat care in afara "calitatii" de prieten bun sa manifeste si sentime de atractie fata de tine, care sa astepte cu nerabdare sa va intalniti cat mai des si mereu doar in doi. Se pare ca acest baiat nu are/nu simte fata de persoana ta si alte sentimente in afara celei de simpla prietenie.

| Cristina12457 a răspuns:

Înseamnă că îi e rușine cu tine în fața altor prieteni de al lui. Lasă-l în pace! E clar că nu-i pasă de tine, dacă nici măcar nu te salută.