| nirvanacartof a întrebat:

Buna!

Am o problema.

Aseara mi s-a rupt jumatate de unghie de degetul mic(la picior). In aproximativ 1 ora voi pleca la mall ce sa fac?(mami stie, dar nu stie ce sa faca) ajutor! E ceva grav?

3 răspunsuri:
| xoxxxoooxo a răspuns:

Nashpa

| MICHAel a răspuns:

laughing))) ooo doamee sa nu cumva sa iti cada si un fir de par ca ne bagi la separeu pentru asta laughing) parca va observa cineva ca nu ai tu o unchie la degetul mic de la picior si nu,, nu este nimic grav stai linistita laughing creste alta rolling on the floor

| nirvanacartof explică (pentru MICHAel):

straight face.Omule,vezi-ti de viata ta.